image Norsk  image English

Avslutningskonsert: W.A. Mozart: Requiem

26.03.2017

G.P. Telemann: Harmonischer Gottes-Dienst

26.03.2017

The Half-Finished Heaven

24.03.2017

G.P. Telemann: Die Donner-Ode

24.03.2017

Urfremføring: Luther-suite

23.03.2017

Passions and Lamentations

22.03.2017

J.S. Bachs Luther-kantater

21.03.2017

Urfremføring: Tidekverv

20.03.2017

BAL-KAN

19.03.2017

The Romantic Legacy of Renaissance Polyphony

19.03.2017

Urfremføring: Prison Poems

18.03.2017

Familieforestilling: Telemann for barn

18.03.2017

Åpningskonsert: J.S.Bach Johannespasjonen

17.03.2017

Billettsalget har startet!
Programslipp 2017! Billettsalget starter 1. desember
Snart programslipp!
Presseperm fra årets festival
Se bilder fra årets festival
Program 2017
torsdag 16. mars
14:00
Åpen prøve for studenter og andre interesserte

fredag 17. mars
13:00
Mesterklasse med Hans Fagius

19:00
Åpningskonsert: J.S.Bach Johannespasjonen

lørdag 18. mars
12:00
Orgelkonsert med Marcus André Berg

13:30
Telemann-foredrag

16:00
Familieforestilling: Telemann for barn

19:00
Urfremføring: Prison Poems

21:30
Senkveld med Hans Fagius

søndag 19. mars
11:00
Festivalhøymesse i Oslo domkirke

11:00
Festivalhøymesse i Svenska Margaretakyrkan

11:00
Festivalhøymesse i Akershus Slottskirke

11:00
Festivalhøymesse i Østre Aker kirke

13:00
Bach er utenkelig uten Luther

14:00
Boysen-bussen

15:00
The Romantic Legacy of Renaissance Polyphony

20:00
BAL-KAN

mandag 20. mars
20:00
Urfremføring: Tidekverv

tirsdag 21. mars
12:00
Åpen prøve for studenter og andre interesserte

19:00
J.S. Bachs Luther-kantater

onsdag 22. mars
19:00
Passions and Lamentations

torsdag 23. mars
10:00
Mesterklasse med Daniel Reuss

13:00
Åpen prøve for studenter og andre interesserte

20:00
Urfremføring: Luther-suite

fredag 24. mars
19:00
G.P. Telemann: Die Donner-Ode

21:30
The Half-Finished Heaven

lørdag 25. mars
15:00
Matinékonsert med Inger-Lise Ulsrud

19:00
Dead Pope on Trial

21:30
Senkveld med Kåre Nordstoga

søndag 26. mars
11:00
Festivalhøymesse i Oslo domkirke

11:00
Festivalhøymesse i Grønland kirke

11:00
Festivalhøymesse i Frogner kirke

11:00
Festivalhøymesse I Uranienborg kirke

11:00
Festivalhøymesse i Nordberg kirke

15:00
G.P. Telemann: Harmonischer Gottes-Dienst

19:30
Avslutningskonsert: W.A. Mozart: Requiem