image Norsk  image English

Høyoppløselige pressebilder av utøvere 2013


 

 

I alfabetisk rekkefølge - Fotografer må kredtiteres

Accademia Bizantina / Foto: Ribaltaluce studio
 

Barratt Due Juniorensemble
 

Benedicte Maurseth / Foto: Knut Utler
 

Bente Elisabeth Finserås / Foto: Elisabeth Wathne
 

Berit Nordbakken Solset / Foto: John Andresen
 

Bjørn Boysen
 

Bragernes Ungdomskor / Foto: Elisabeth Wathne
 

Christian Immler / Foto:Marco Borggreve
 

Claes Gunnarsson / Foto: Anna Hult
 

Damien Guillon / Foto: Benjamin Diesbach
 

Elisabeth Seitz / Foto: Knut Utler
 

Ensemble Pygmalion / Foto: Etienne Gautier
 

Erling With Aasgård
 

Gabrieli Consort group
 

Geir Inge Lotsberg / Foto: Håvard Lotsberg
 

Halfdan Bleken / Foto: Siv Dolmen
 

Halvor F. Melien / Foto: Jennifer Eberhardt
 

Henrik Ødegaard / Foto: Dag Jenssen
 

Håkon Daniel Nystedt
 

Jon Laukvik
 

Jørn Fevang / Foto: Schrøder
 

Karoline Rising Næss / Foto: Levent Ultanur
 

Knut Hamre / Foto: Knut Utler
 

Kristina Hammarström / Foto: Anna Thorbjörnsson
 

Kulturskolene i Follo og Østfold / Foto: Knut Utler
 

Kåre Nordstoga / Foto: Tomas Carlstrøm
 

Linn Andrea Fuglseth / Foto: Åsa Maria Mikkelsen
 

Madeleine Issakson / Foto: Jean-Louis Garnell
 

Magnar Åm / Foto: Liv Åm
 

Marius Roth Christensen / Foto: Petter Gundersen
 

Nidarosdomens Guttekor / Foto: Lasse Berre
 

Nils Økland / Foto: Lars O. Flydal
 

Nordic Voices / Foto: Guri Dahl
 

Oslo Filhamoniske Kor / Foto: Bo Mathisen
 

Oslo-Filharmonien / Foto: Stian Andersen
 

Oslokammerkor.jpg
 

Ottavio Dantone
 

Paul McCreesh / Foto: Ben Wright
 

Peter Phillips / Foto: Eric Richmond
 

Phillip Pierlot / Foto: Knut Utler
 

Raphaël Pichon / Foto: Bertrand Pichene
 

Simon Phipps / Foto: Magnus Rudolfsson
 

Simon Phipps / Foto: Magnus Rudolfsson
 

Svenska Kammarkören / Foto: Magnus Rudolfsson

 

Terje Winge

The Tallis Scholars

Thomas Hobbs

Utstilling-Bente Elisabeth Finserås

Warnier, Eugénie 
     
 
Program 2018
fredag 02. mars
19:00
Åpningskonsert: Les routes de l'esclavage - I slavehandelens spor

lørdag 03. mars
12:00
Urfremføring: Eventyret om Telemann

14:00
Urfremføring: Eventyret om Telemann

14:00
Åpen prøve for studenter og andre interesserte

17:00
PIO - Pilegrim i orgelsko

18:30
Foredrag: Tyrkia – fra demokrati til diktatur

19:30
G.F. Händel: Israel i Egypt

søndag 04. mars
11:00
Festivalhøymesse i Oslo domkirke

11:00
Festivalhøymesse i Mortensrud kirke

11:00
Festivalhøymesse i Vestre Aker kirke

11:00
Festivalhøymesse i Sofienberg kirke

12:45
Slaveriets historie før og nå

14:00
Boysen-bussen med fransk aksent

15:00
J.S. Bach: Das Wohltemperierte Klavier II

20:00
The Freedom of the Soul

mandag 05. mars
19:00
Urfremføring: Messe for livets kontraster

tirsdag 06. mars
17:00
Orgelkonsert: Espen Melbø

20:00
Salmekonsert med Uranienborg Vokalensemble

onsdag 07. mars
19:00
Et ecce terrae motus – En kraftfull oppvåkning

torsdag 08. mars
16:30
Menneskehandel i Norge i dag

19:00
The Land of your Love

21:30
Venus-hommage

fredag 09. mars
09:00
Morgenbønn

09:00
Guttekorseminar og mesterklasse

19:00
Orgelkonsert med Bernard Foccroulle

21:30
Senkveldkonsert: Night Hymns

lørdag 10. mars
09:00
Morgenbønn

15:00
Staats- und Domchor Berlin - Was ist ein Mensch?

19:00
Evensong

20:30
Mats Eilertsen Trio - Memorabilia

søndag 11. mars
11:00
Festivalhøymesse i Oslo domkirke

11:00
Festivalhøymesse i Østre Aker kirke

11:00
Festivalhøymesse i Frogner kirke

11:00
Festivalhøymesse i Svenska Margaretakyrkan

11:00
Festivalhøymesse i Bragernes kirke

13:00
Slaveriet i vår tid

15:00
Urfremføring: Verk av Bent Sørensen

19:00
Avslutningskonsert - André Campra: Requiem